[OrlekNet Forum]
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.

KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

Share | 

Mulc je pameten, ni kej :)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik

Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 3293
Reputacija : 15
Registration date : 19/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Mulc je pameten, ni kej :)   Sre 25 Feb 2009, 14:08

Po netu kroži e-mail, ki zna bit zanimiv za tiste, ki še ne veste, kaj početi v življenu smile lejgalejga

Odpravnine

Pozdravljeni! Sem Matic in sem star osem let. V šoli smo dobili nalogo napisati prosti spis o tem, kaj bomo, ko bomo veliki. Ker je bil moj spis zelo všeč mojemu atiju, je rekel, naj napišem še to spremno besedo in da ga bomo poslali v revijo, da bodo vsi videli, kako sem pameten. Baje sem namreč napisal nekaj, česar se niti moj ati ne bi spomnil. No, spis je takšen:

"Ko bom velik, si želim biti bogat. Revni ljudje imajo namreč vedno težave. Da bom obogatel, moram narediti tri stvari. Roditi se moram bogatim staršem, biti genij in se bogato poročiti. Bogatim sem se že rodil, za poroko ni problema - ker na bogate fante se tako in tako vse punce lepijo, glede genialnosti pa bom zdaj povedal, kaj bom delal, ko bom velik. Vsak dan gledam mojega atija, ki je že 20 let direktor. Gara ves dan in se muči in je na koncu z živci. Ata sošolca Nejca pa je tudi direktor, samo da ni vedno v isti firmi. V zadnjem letu so si zgradili hišo in njegov ati, čeprav ima manjšo redno plačo, vsako leto zasluži trikrat več kot moj ati, ker vsako leto dobi odpravnino. In to mi je veliko bolj všeč. Zato sam ne bom klasični direktor, ampak odpravninar. To je posebna služba, ki me že zdaj zelo zanima. Namreč, prve štiri mesece se uvajaš, nato štiri mesece delaš in nato štiri mesece počivaš, ker že veš, da te bodo zamenjali, in se več ne splača delati. Mislim, da bom tako zelo uspešen, in mislim tudi, da je ta spis za petko, ker odpravninar mora biti v prvi vrsti samozavesten."
Fant od fare bi rekli po starem brenk afna2 bravo

DejanRencelj
Admin
Admin

Država Slovenija
Število prispevkov : 1007
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 5328
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mulc je pameten, ni kej :)   Sre 25 Feb 2009, 15:13

Lukav mali s06

good job
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.klikajme.cu.cc
Blančta
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik

Država Slovenija
Število prispevkov : 169
Aquarius
Pig
Kraj : wrlk
Točke : 3370
Reputacija : 12
Registration date : 27/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mulc je pameten, ni kej :)   Pon 02 Mar 2009, 21:06

ta tmali pej je napisu prow uredi spis...smeeeh
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.freewebs.com/iceangelsh
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mulc je pameten, ni kej :)   Today at 20:12

Nazaj na vrh Go down

Mulc je pameten, ni kej :)
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1