[OrlekNet Forum]
Pozdravljen na OrlekNet forumu. Klikni "Prijava" za prijavo oziroma, če še nimaš svojega uporabniškega imena klikni "Registriraj se" in sledi navodilom, moraš vpisat delujoč e-mail, ki bo viden izključno Administratorju, vaših e-mail naslovov NE posredujemo tretjim osebam v nobenem primeru. Lep dan ti želimo, tvoj OrlekNet forum.
[OrlekNet Forum]

Orlek je kraška vas, ki leži jugozahodno od Sežane tik ob italijanski meji, od Sežane je oddaljen dobre 3km, od Jadranskega morja pa 8km... Več na naši spletni strani.

KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

Share | 

LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
DejanRencelj
Admin
Admin

Država Slovenija
Število prispevkov : 1007
Aquarius
Rat
Kraj : Orlek
Točke : 5325
Reputacija : 41
Registration date : 19/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010   Sob 07 Avg 2010, 00:07

Legendarna italjanska rock skupina LITFIBA je ponovno skupaj. molitev ok man
Po 10 letih se je vrnil nazaj kultni pevec Piero Pelu, ki je bil pri skupini že od 80' let pa do leta 2000.

Prejšnji mesec so izdali dvojni album (notri sta 2 CDja) Stato Libero di Litfiba, na katerem sta dva nova komada ter 24 komadov v živo iz začetka letošnje turneje 2010. Album priporočam vsem tistim, ki jim je všeč pravi rock, je odlično odigrano in posneto, torej sound kot se šika ok man

No pa še slika moje zbirke originalnih CDjev od Litfibe, ja ja res je, sem pravi fan s01

Na dnu slike so vstopnice za jutrišnji koncert v Majanu, na desni pa tri stare vstopnice iz leta 1995 in 1997 s05

Jaz sem bil že na kar nekaj koncertih Litfibe in koncertov te skupine se ne da opisat, to moraš doživet.
Sem videl veliko dobrih bendov v živo toda Litfiba je nekaj posebnega, popolnoma neprimerljivo...

Torej jutri, v soboto 7.8.2010 bo nam najbližji koncert Litfibe v Italiji in sicer v kraju Majano, ki je malo naprej od mesta Udine, je ob avtocesti tako, da ni težko najti. Sama prireditev pa se nahaja v centru mesta Majano na piazzi.

Zna pa bit, da je koncert razprodan, sicer mi imamo karte, ki smo jih kupli v predprodaji, kdor pa misli it tja brez karte naj se najprej pozanima, če so vstopnice sploh še na razpolago.

No če si tam zgodaj zna bit da kupiš karto od koga ki se je premislil oziroma iz raznih razlogov ne more na koncert pa potem njegovi prijatelji to karto prodajo pred vhodom na koncert. To je malo bolj loto varijanta, a se je že večkrat našel kdo ki je prodajal karte...

Set lista komadov, ki jih bodo verjetno igrali na koncertu:

Pa še par video posnetkov Litfibe, v živo, 2010:

W LITFIBA!!!! Rokaj! brenk
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.klikajme.cu.cc
Tadeusz
Master uporabnik
Master uporabnik

Država Slovenija
Število prispevkov : 219
Libra
Tiger
Kraj : Wrlk
Točke : 3446
Reputacija : 27
Registration date : 20/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010   Sob 07 Avg 2010, 09:59

sam jst nevem kam bojo šli na piazzo?....kar se spomnim je bolj majhna zadeva...mogoče na bližnjem nogomentem igrišču bi lohko blo...sam pa kumi čakm smeeeh
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
DejanRencelj
Admin
Admin

Država Slovenija
Aquarius
Rat

ObjavljaNaslov sporočila: Re: LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010   Sob 07 Avg 2010, 14:12

Ti ne vem kam bomo šli ma tku piše na strani od Litfibe in tudi na uradnem forumu piše:

7 agosto: Majano (UD)– Piazza

Evo tle sliko iz piazze, sicer je na sliki en drugi koncert ma tolko za dobit en vtis...

p.s. evo še en posnetek iz predvčerajšnjega koncerta. Litfiba so v vrhunski formi, ma tudi jst kumi čakam... molitev

Kdaj greš?
Mi gremo bl ksno, dns bomo preskočili sound check in pršli direkt na koncert.

EL BANDIDO LITFIBA!!!! Ehehe

Nazaj na vrh Go down
DejanRencelj
Admin
Admin

Država Slovenija
Aquarius
Rat

ObjavljaNaslov sporočila: Re: LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010   Ned 08 Avg 2010, 20:42

Včeraj je blo super, bend je po slabih 30 letih delovanja še vedno energičen in na najvišjem nivoju.
Meni osebno je to najboljša skupina na svetu.

Slika Litfibe iz leta 1982:

Ghigo Renzulli - Renzo Franchi - Antonio Aiazzi - Piero Pelù - Gianni Maroccolo

Video posnetek komada Fata Morgana iz včerajšnjega koncerta v Majanu:

Na koncu so bili še Litfibovci presenečeni, ko smo še kar naprej peli a-ha-ha jee-e-e, potem ko so že komad
končali igrat smo mi še kar vztrajali a-ha-ha jee-e-e, a-ha-ha jee-e-e........ ok man Rokaj! .

Pa še Terremoto:

P.S. ugotovil sem tudi, da znam skoraj vsa besedila, tolko še nisem pel v svojem življenju smeeeh juhuhu zvizg
Nazaj na vrh Go down
Marja82
Napredni uporabnik
Napredni uporabnik

Država Slovenija
Število prispevkov : 72
Libra
Dog
Kraj : Wrlk
Humor : Kaj je to??
Točke : 3290
Reputacija : 15

ObjavljaNaslov sporočila: Re: LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010   Pon 09 Avg 2010, 09:42

A a a, je e e... so kr malo ostali zrdi feedbacka.. smile

Glede na to, d si en večjih fanov Litfibe, skorej ni čudno, d znaš use smile

Dobri so bli, res! Vsaka čast jim!

brenk bravo

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010   Today at 13:09

Nazaj na vrh Go down

LITFIBA REUNION - Majano (Udine) 7.8.2010
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1